Вчора
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Ситуацію з глухівським водогоном називають аварійно-небезпечною

Члени виконкому Глухівської міськради схвалили проєкт міської цільової програми поповнення статутного капіталу Глухівського комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства на 2020 рік і винесли його на розгляд міської ради. Орієнтовна сума фінансової підтримки складає 106 тис. грн. Одержані кошти ГКВУВКГ спрямує на відновлення сталої роботи КНС-2 по вул. Терещенків, 2 та на ремонт артезіанської свердловини в с. Сліпород, передає nedelya.info.

На сьогодні через дуже велику кількість опадів дощова вода разом із мулом, піском, дрібним сміттям і побутовими відходами заповнила накопичувальну ємність на КНС на ¾. Тобто, на КНС-2 склалась аварійно-небезпечна ситуація. При обстеженні артезіанської свердловини у с. Сліпород Глухівської міської ради фахівцями ГКВУВКГ встановлено, що потужність насосного агрегату згідно паспортних даних зменшилася на 56%, станція управління та автоматика в непрацездатному стані, відсутній лічильник води, що спричиняє перебої у водопостачанні та призводить до великих втрат енергії.

На послуги з механічного очищення накопичувальної ємності КНС-2 попередньо закладають 80 тис. грн, на матеріали й обладнання для ремонту артезіанської свердловини в с. Сліпород – 26 тис. грн.

Джерело http://debaty.sumy.ua/news/utilities/u-gluhovi-avarijno-nebezpechna-situatsiya-z-vodogonom

4 листопада
3 листопада