1 грудня
30 листопада
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада

Скандальний професор із СумДУ згадав свої закордонні вояжі

Професор, завідувач кафедри філософії Сумського державного університету Іван Мозговий похвалився своїм відпочинком у розкішному Монако. Щоправда, було це в 2012 році, за часів президентства Віктора Януковича. Саме тоді він міг дозволити собі чимало закордонних відпусток. Спогадами про похід у казино в країні, де полюбляють відпочивати найбагатші люди світу, філософ поділився у Фейсбуці.

«Монако. Мабуть найбагатша країна світу. Малюсінька однокімнатна квартира коштує понад 2 млн доларів. На фоні живописних Альп — сучасний порт, де припарковані вражаючі уяву яхти мільярдерів. У казіно наївні люди хочуть набути свої капітали. Я теж спробував — програв тільки 20 доларів і зрозумів, що графом Монте Крісто тут не станеш. Казіно, як і Царство Небесне, ніколи не збанкрутує!..» — написав Мозговий, поділившись фото, зробленим у Монако в 2012-му.

К

А ще при поганому Януковичу він їздив до Африки кататися на верблюдах.

«Це перша поїздка в Африку, тож і ностальгія. Сахара. Наступного дня будуть чудові оазиси з пальмами, павлинами і прекрасними басейнами. Купаєшся вночі і зачаровує лемент неспокійних цикад…», — написав професор.

А тепер професор-філософ агітує за Порошенка, зате сидить вдома і лише згадує про закордонні подорожі минулих часів.

Нагадаємо, Іван Мозговий відомий своїми некоректними висловлюваннями на адресу відомих людей, у тому числі й ректора університету, де він працює і отримує заробітну плату.

4 листопада
3 листопада