Вчора
11 серпня
8 серпня
4 серпня
2 серпня
30 липня
28 липня
22 липня
20 липня
19 липня
18 липня
14 липня
8 липня
7 липня
6 липня
29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня

Скандальний професор із СумДУ згадав свої закордонні вояжі

Професор, завідувач кафедри філософії Сумського державного університету Іван Мозговий похвалився своїм відпочинком у розкішному Монако. Щоправда, було це в 2012 році, за часів президентства Віктора Януковича. Саме тоді він міг дозволити собі чимало закордонних відпусток. Спогадами про похід у казино в країні, де полюбляють відпочивати найбагатші люди світу, філософ поділився у Фейсбуці.

«Монако. Мабуть найбагатша країна світу. Малюсінька однокімнатна квартира коштує понад 2 млн доларів. На фоні живописних Альп — сучасний порт, де припарковані вражаючі уяву яхти мільярдерів. У казіно наївні люди хочуть набути свої капітали. Я теж спробував — програв тільки 20 доларів і зрозумів, що графом Монте Крісто тут не станеш. Казіно, як і Царство Небесне, ніколи не збанкрутує!..» — написав Мозговий, поділившись фото, зробленим у Монако в 2012-му.

К

А ще при поганому Януковичу він їздив до Африки кататися на верблюдах.

«Це перша поїздка в Африку, тож і ностальгія. Сахара. Наступного дня будуть чудові оазиси з пальмами, павлинами і прекрасними басейнами. Купаєшся вночі і зачаровує лемент неспокійних цикад…», — написав професор.

А тепер професор-філософ агітує за Порошенка, зате сидить вдома і лише згадує про закордонні подорожі минулих часів.

Нагадаємо, Іван Мозговий відомий своїми некоректними висловлюваннями на адресу відомих людей, у тому числі й ректора університету, де він працює і отримує заробітну плату.

4 листопада
3 листопада