15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

СНАУ приєднається до Великої хартії університетів

Наглядова рада Великої хартії університетів прийняла рішення про приєднання до підписантів документу Сумського національного аграрного університету. Про це йдеться в листі, який надійшов на адресу ректора університету Володимира Ладики. Офіційні заходи, присвячені вступу нових членів, відбудуться 16-17 червня 2021 року в Болонському університеті. На сьогодні підписантами документу є 904 заклади вищої освіти з усього світу.

Велика хартія університетів (лат. MagnaChartaUniversitatum) ‑ документ, покликаний відзначати університетські традиції і налагоджувати зв’язки між європейськими університетами, а також бути натхненням для відкриття університетів по всьому світу. Хартія закріплює основні цінності, права та обов’язки університету як ключового інституту суспільства, діяльність якого присвячена визначенню й поширенню найважливіших принципів і знань, наданню суспільству інтелектуальних орієнтирів.

18 вересня 1988р. під час урочистостей, присвячених 900-річчю Болонського університету‑ альма-матер європейської вищої освіти, ректори 430 університетів в урочистій обстановці у присутності багатьох представників громадськості, урядовців та духовенства підписали Велику хартію. Цей документ визначає фундаментальні принципи, якими мають керуватись університети, щоб забезпечити розвиток освіти та інноваційний рух у світі, який швидко змінюється. Метою хартії стало відзначення найважливіших цінностей університетських традицій і сприяння тісним зв’язкам між університетами Європи.

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада