Вчора
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Стало відоме ім’я мера із Сумщини, який іде на вибори від «Слуги народу»

Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький йде на вибори від «Слуги народу». Про це сьогодні, 10 серпня, він заявив на зустрічі з керівництвом району та сільськими головами.

“Моє рішення пов’язане з тим, що потрібно й надалі розвивати нашу громаду: ремонтувати дороги, залучати інвестиції, забезпечувати роботу лікарні та добробут кожного жителя Кролевеччини. Вже сьогодні від центральних органів влади нашій громаді приділяється неабияка увага – це і проєкт “Велике будівництво”, що реалізовуємо у вигляді нових доріг, стадіону в першій школі тощо. Нас підтримують народні депутати, керівництво держави і ми не можемо втратити таку нагоду”, – прокоментував своє рішення міський голова.

Нагадаємо, Кролевецький міський голова був обраний на посаду за результатами перших виборів Кролевецької об’єднаної територіальної громади від 30.04.2017. Повноваження здійснює з 10.05.2017. На виборах отримав 77 % голосів виборців Кролевецької ОТГ. Фракція «Укроп» в міській раді – найчисельніша (7 депутатів). Сьогодні, політична партія “Укроп” на Сумщині розформована і на місцевих виборах у 2020 році представлена не буде.

Джерело: 05453.com.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада