12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

Стала відома ситуація на ринку праці на Сумщині

За період карантину в базі даних служби зайнятості налічувалося 5,6 тис. вакансій. Це вдвічі менше, ніж за відповідний період минулого року.

«Сьогодні у нашій області на одну вакансію претендує 18 безробітних. Сьогодні кількість безробітних перетнула позначку у 23 тис. чоловік (на 7,9  тис. більше, ніж торік на цю ж дату). Зростання обсягів реєстрації безробітних відбулося в усіх районах та містах», — повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях 5848 грн. При цьому кількість претендентів на одне робоче місце в районах широко варіюється, передає spec-kor.com.ua.

Так, кількість претендентів у Середино-Будському та Великописарівському районах становить відповідно 60 і 57 осіб на одне робоче місце, а у Сумському, Тростянецькому, Охтирському та м. Суми – від 6 до 12.

Більша частина безробітних, які стикаються з більшими труднощами під час пошуку роботи: ті, кому залишилося 10 і менше років до пенсії, особи з інвалідністю, учасники АТО. Ці категорії користуються додатковими гарантіями у працевлаштуванні.

За період карантину обласний центр зайнятості працевлаштував майже 3,7 тис. осіб. Лише за травень вдалося знайти роботу для 800 чоловік. Порівняння статистики показує, що це значно менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Причина одна – відсутні вакансії. Їх сьогодні 5,6 тисячі, минулого року було більше 11 тисяч.

Нині найбільше приймають на роботу людей сільськогосподарські, лісові та рибні господарства, до яких працевлаштовані 67% вчорашніх безробітних.

По 7% працевлаштованих припадає на підприємства переробної промисловості та оптової і роздрібної торгівлі. Збільшилася чисельність працюючих і у сфері  надання транспортних послуг, де роботу отримали 4%  шукачів роботи.

4 листопада
3 листопада