Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Стала відома ситуація на ринку праці на Сумщині

За період карантину в базі даних служби зайнятості налічувалося 5,6 тис. вакансій. Це вдвічі менше, ніж за відповідний період минулого року.

«Сьогодні у нашій області на одну вакансію претендує 18 безробітних. Сьогодні кількість безробітних перетнула позначку у 23 тис. чоловік (на 7,9  тис. більше, ніж торік на цю ж дату). Зростання обсягів реєстрації безробітних відбулося в усіх районах та містах», — повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях 5848 грн. При цьому кількість претендентів на одне робоче місце в районах широко варіюється, передає spec-kor.com.ua.

Так, кількість претендентів у Середино-Будському та Великописарівському районах становить відповідно 60 і 57 осіб на одне робоче місце, а у Сумському, Тростянецькому, Охтирському та м. Суми – від 6 до 12.

Більша частина безробітних, які стикаються з більшими труднощами під час пошуку роботи: ті, кому залишилося 10 і менше років до пенсії, особи з інвалідністю, учасники АТО. Ці категорії користуються додатковими гарантіями у працевлаштуванні.

За період карантину обласний центр зайнятості працевлаштував майже 3,7 тис. осіб. Лише за травень вдалося знайти роботу для 800 чоловік. Порівняння статистики показує, що це значно менше, ніж у відповідному періоді минулого року. Причина одна – відсутні вакансії. Їх сьогодні 5,6 тисячі, минулого року було більше 11 тисяч.

Нині найбільше приймають на роботу людей сільськогосподарські, лісові та рибні господарства, до яких працевлаштовані 67% вчорашніх безробітних.

По 7% працевлаштованих припадає на підприємства переробної промисловості та оптової і роздрібної торгівлі. Збільшилася чисельність працюючих і у сфері  надання транспортних послуг, де роботу отримали 4%  шукачів роботи.

4 листопада
3 листопада