Вчора
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня
17 травня

Стали відомі подробиці поїздки жителів Лебединщини до Верховної Ради

Делегація з Лебединщини повернулася з Києва, де вчора, на засіданні Уряду та підкомітету ВРУ з питань адміністративно-територіального устрою вирішувалася доля Лебединської міської об’єднаної територіальної громади.

Вся Лебединщина затамувала подих в очікуванні новин зі столиці, адже ситуація навколо приєднання нашої громади до одного з районів Сумщини хвилює, напевно, кожного з нас.

Зокрема, інтереси Лебедина та Лебединського району відстоювали наші делегати разом з очільником Сумської ОДА Романом Грищенком та нардепом Миколою Задорожнім. Всі вони, аргументуючи позицію громади, наполягали на приєднанні Лебединщини саме до Сумського району.

На даний момент з впевненістю можна констатувати, що сьогодні проєкт у якому Лебединський район приєднається до Охтирського не затвердили! Це хороша новина. Але розслаблятися ще занадто рано, адже це лише проміжний успіх.

До чергового обговорення нашого питання підкомітет ВРУ з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування повернеться наступного тижня.

А поки голова губернатор Сумщини пообіцяв вже в найближчу неділю відвідати Лебедин разом з Міністром Кабінету Міністрів України Олегом Немчіновим, щоб особисто подивитися як живе наша громада та переконатися, що місце Лебединщини у Сумському районі.

Джерело: Лебединська міська рада

 

4 листопада
3 листопада