26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня
11 травня
7 травня
6 травня
1 травня
30 квітня
29 квітня
25 квітня
24 квітня
23 квітня
19 квітня
18 квітня

Стало відомо, хто отримав титул «Міс СНАУ 2020»

Сьогодні, 10 червня, у Сумському національному аграрному університеті визначилися з переможницею конкурсу краси. Титул “Міс СНАУ 2020” отримала студентка юридичного факультету Юлія Безугла.  Дівчина стане обличчям рекламної компанії університету та представить навчальний заклад на конкурсі “СтудМіс Сумщини 2020”, повідомляє sumypost.com.

Протягом двох тижнів 8 учасниць з різних факультетів університету змагалися в онлайн-режимі за титул переможниці.

Змагання проходили у три етапи. Дівчата демонстрували свою красу й таланти у трьох соцмережах. Так, у соцмережі Instagram відбувся конкурс “Міс Інтернет-улюблениця”, де дівчата знайомилися з глядачами конкурсу. Другий етап конкурсу розпочався у Facebook   учасниці презентували свій “суперобраз” – наряд з підручних матеріалів на тематику своєї спеціальності. У телеграм-каналі ВУЗу пройшов третій етап конкурсу “Міс талант”. Учасниці представили відеоролики про свої хоббі, стиль життя, творчі успіхи. Під час голосування, окрім глядацьких голосів, враховувалися відповідальність учасниць до участі у конкурсі та середній бал.

Першою віце-міс конкурсу стала студентка факультету агротехнологій та природокористування Поліна Журенко. Дівчина також перемогла у двох конкурсах глядацьких симпатій, які проводилися у соцмережах Фейсбук та Телеграм.

Звання другої віце-міс отримала студентка факультету економіки і менеджменту Юлія Настенко.

За рішенням жюрі, усі учасниці конкурсу перемогли у номінаціях та отримали подарунки від спонсорів.

Студентка факультету харчових технологій Ніна Дудченко  отримала перемогу у номінації “Міс Грація”

Студентка факультету економіки і менеджментуЮлія Настенко перемогла у номінації “Міс Ерудиція”

Студентка біолого-технологічного факультету Олександра Узька — “Міс Елегантність”.

Студентка факультету агротехнологій та природокористування Поліна Журенко – “Міс витонченість”

Студентка інженерно-технологічного факультет Анна Фесенко – “Міс Неординарність”.

Студентка юридичного факультету Юлія Безугла – “Міс Посмішка”

Студентка ветеринарного факультету Юлія Юшкова – “Міс Артистичність”

 

Студентка будівельного факультету Анастасія Панікаренко – “Міс Енергійність”.

Найбільшої популярності серед глядачів в інстаграм набрала Юлія Юшкова. Студентка перемогла у номінації “Міс Фото” та отримала сертифікат на професійну фотосесію від Юрія Лаврика.

“Хочу подякувати своїм батькам та друзям та всім, хто мене підтримав. Я до останнього сумнівалася у своїй перемозі. Це моя друга корона. Минулоріч я откримала звання “Королева Балу” завдяки моїй любові до танців. Я займаюся танцями вже 11 років. Своїм захопленням я поділилася з глядачами й жюрі, на “Домашнє завдання” (етап конкурсу в телеграм-каналі – ред.) я презентувала танець. Цей етап конкурсу був для мене найскладнішим, я дуже багато тренувалася зі своїм тренером та доклала багато зусиль”, – говорить володарка титулу “Міс СНАУ-2020” Юлія Безугла,.

“Я дуже задоволена своєю перемогою. Раніше я не брала участі в подібних конкурсах. Це мій перший досвід і я дуже задоволена результатом. Чекаю на конкурс “СтудМіс Сумщини”. Налажтована рішуче та сподіваюсь на перемогу”, – говорить перша віце-міс конкурсуПоліна Журенко.

“Міс СНАУ” та перша віце-міс конкурсу представлять університет на конкурсі “СтудМіс Сумщини 2020”.

4 листопада
3 листопада