Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Стало відомо, навіщо губернатор Сумщини знову приїздив до Ямполя

Сьогодні, 22 жовтня, голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко побував у Ямполі. Це вже третій робочий візит очільника області в населений пункт за останні п’ять місяців.

Він запевнив місцевих жителів, що їхні звернення щодо необхідності ремонту дороги Береза – Ямпіль –С.Буда були враховані, і в 2021 році розпочнеться ремонт цієї дороги в селищі.

Про інші важливі проблеми, які були опрацьовані під час робочої поїздки губернатора, розповів депутат Ямпільської районної ради Олександр Соломко на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Наші активісти підняли питання необхідності ремонту місцевого спортивного комплексу, який перебуває в аварійному стані. Роман Грищенко особисто відвідав споруду і дав підлеглим доручення передбачити в наступному році фінансування на будівництво стадіону з трибунами та реконструкцію спортивного комплексу. Ціна питання – близько 30 мільйонів гривень.

Коротко про вирішення інших питань: 1) облдержадміністрація не допустить закриття автостанції Ямпіль, яке планувалось з 1 листопада 2) загрози закриття Ямпільської районної лікарні немає 3) якщо бюджет Ямпільської ОТГ не потягне утримання Ямпільської районної станції юних натуралістів – облдержадміністрація розгляне питання переведення її на обласний бюджет 4) між ОДА та Укрзалізницею тривають переговори щодо ремонту залізничної зупинки Івотка та впровадженню на ній зупинки потягу Львів-Москва.

Особлива подяка кандидату в депутати Сумської обласної ради від політичної партії «Слуга народу» Олександру Деркачу, який і організував робочу поїздку губернатора в наш регіон».

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада