15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Стало відомо, скільки осіб через COVID-19 перебуває на самоізоляції на Лебединщині

На жаль, останнім часом епідеміологічна ситуація щодо захворюваності на COVID-19 в Україні ускладнюється, щодня кількість хворих збільшується

У Лебединській райдержадміністрації щопонеділка, на нараді під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови Оксани ЛИХИНИ, підводять підсумки епідеміологічної ситуації в районі за минулий тиждень, окреслюють план профілактичних і контролюючих заходів на наступний.

За даними Лебединського відділу Сумського обласного центру лабораторних досліджень за минулий тиждень підозр на захворювання коронавірусною інфекцією серед населення району не виявлено. Всього проведено ПЛР-дослідження крові 46 особам, з яких 7 – жителі сільської місцевості. Всі результати – негативні.

Згідно щоденного моніторингу прибувших на Лебединщину з-за кордону громадян, 7 відправлено на самоізоляцію, у тому числі 1 житель району.

За інформацією головного лікаря Лебединської районної лікарні Владислава Шепіля на даний час на самоізоляції знаходяться всього 14 осіб. Збільшилась кількість громадян, яким проводять дослідження зразків крові на виявлення коронавірусної інфекції, використовуючи швидкі тести. Тому лікарня планує найближчим часом провести їх додаткову закупівлю.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада