Вчора
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня

Стало відомо, як розподіляться посади у ТВК на Сумщині

Центральна виборча комісія 11 серпня опублікувала постанову про склад територіальних виборчих комісій на Сумщині.

На подання своїх кандидатур політичні партії мали 10 днів: з 27 липня до 5 серпня. Про те, як формували їх склад розповіла секретарка обласної виборчої комісії Світлана Положій.

За її словами, обов’язково політичні партії, які представлені в Верховній Раді, а також групи, створені в Верховній Раді, подають два кандидати, третій – за жеребкуванням. “Усі інші партії, зареєстровані в регіоні, подають по одному кандидату в члени комісії на жеребкування. ЦВК призначає голову, заступника і секретаря. Це – відмінність від місцевих виборів 2015 року”, – говорить вона.

У Сумській обласній ТВК головуватиме представник партії “Слуга народу”. Заступник представлятиме опозиційну платформу “За життя”, а секретар – від “Європейської солідарності”.

У п’яти районних територіальних виборчих комісіях, з 15-ти керівних місць, п’ять зайняли представники “Слуг народу”, чотири – “Європейської солідарності”, “За майбутнє” – три людини, по одному – від “Батьківщини” – та опозиційної платформи за життя.

З 45 керівних посад у 15 міських виборчих комісіях – найбільше – 13 – зайняли представники партії “Слуга народу”, на другому місці, із дев’ятьма посадами – Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, 8 місць зайняли представники “Опозиційної платформи”. Шість представників – від “Європейської солідарності”, Партію “Рідне місто” у керівництві міських ТВК представлятиме три людини, два представники – “Нашого краю”. І по одному кандидату матимуть партії “Сила і честь”, “УДАР Віталія Кличка” та “Солідарність жінок України”.

За словами координаторки громадської мережі “Опора” в сумській області Ольги Коренєвої, багато хто з членів комісій – з досвідом, тобто вони працювали на попередніх кампаніях. “Дехто – кілька кампаній, тому можемо говорити, що є такі вже експерти в роботі членами комісій”, – зазначила вона.

Вибори 25 жовтня відбуватимуться до обласних, міських, сільських і селищних рад. Вибори до районних рад наразі не призначені.

Джерело: suspilne.media

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада