Вчора
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Стало відомо, як себе почуває 19-річний глухівчанин, якого випадково збила матір

19-річного глухівчанина, який постраждав в аварії, перевели з реанімації до травматологічного відділення

  Микола Полятикін потрапив в аварію ввечері 17 липня. Як розповів журналісту батько хлопця – Олександр, того дня син поїхав на автомобілі на СТО, де він працює. Там ремонтував свій мотоцикл. Щоб двоколісник забрати додому, на допомогу викликав маму, яка мала відігнати авто. За словами батька, як йому розповів син, на вул. Путивльській при підйомі, що за автопарком, мотоцикл на щось різко наскочив, і хлопець впав. Далі відбулось зіткнення авто і мотоциклу. Подробиці встановлює поліція.
19-річний Микола отримав значні травми: рвані рани, перелом ключиці, ребер, тазу, пошкоджені легені. Чотири дні постраждалий знаходився в реанімаційному відділенні Глухівської лікарні, у вівторок перевели до травматології. Лікарі його стан оцінюють як тяжкий, але стабільний.
Попереду – довге лікування. За словами батька, щодня на медикаменти йде 2,5 тис. грн. Чим можуть, допомагають родичі, знайомі. Але, за попередніми прогнозами і планами на лікування, коштів ще потрібно немало.
Якщо ви можете надати посильну допомогу постраждалому, то гроші можна перерахувати на картку ПриватБанку його батька: 4731219117719421. Також можна зв’язатись з Олександром Полятикіним за тел.: 095-724-98-58.

Джерело: nedelya.info

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада