Вчора
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Стало відомо, як триває голосування у Глухові

Як розповів начальник Глухівської поліції Сергій Буханістий, станом на 15.30 зареєстровано 6 порушень на виборчих дільницях Глухова та району. Давати правову оцінку цим випадкам він поки що не береться, оскільки ще ведуться розгляду по кожному з них.

А ось голова територіальної виборчої комісії Антоніна Карпенко уточнила, що вже з першої секунди відкриття дільниць посипалися претензії з боку окремих політичних сил, передає hlukhiv.info.

«Вже о 8 годині 01 секунду була написана перша заява в поліцію на нас, — каже Антоніна Василівна. — Причина — в недостатній кількості ксероксного паперу на ділянці. Хоча, яким чином це може вплинути на волевиявлення виборця ?! ».

Як з’ясувалося, 25 жовтня голові ТВК довелося вислухати невтішні вислови на свою адресу, а також — погрози від осіб, націлених на перемогу певної партії і нібито впевнених в тому, що комісія цьому перешкоджає.

«Я дію в рамках виборчого кодексу, так що все у мене по закону», — запевняє Антоніна Карпенко.

Що ж стосується явки, то станом на 13.30 вона була досить низькою: із 28 078 загальної кількості виборців свій голос віддали лише 6378 осіб.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада