Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Стало відомо, як у Сумах проводять тест на коронавірус вдома

Відео, де показано. як беруть тест на коронавірус вдома, опублікував у Фейсбуці сумський депутат Володимир Чепік.

«Як береться тест ПРЛ на COVID-19. Все зовсім просто та досить швидко. Сьогодні брали тест на дому у моєї дружини та дітей (6 років та 6 місяців).

Після вчорашньої публікації до мене надійшло безліч звернень та дзвінків. Багато людей відписалося, що вже переболіли або знаходяться на завершальній стадії лікування. Думаю, що нам усім з цим вірусом ще довго боротися. Дякую всім за пітримку. Бережіть себе, носіть маски, дезінфікуйте руки, тримайте дистанцію, уникайте місць скупчень людей», — пише депутат.

Як береться тест ПРЛ на COVID-19.Все зовсім просто та досить швидко. Сьогодні брали тест на дому у моєї дружини та дітей (6 років та 6 місяців).Після вчорашньої публікації до мене надійшло безліч звернень та дзвінків.Багато людей відписалося, що вже переболіли або знаходяться на завершальній стадії лікування.Думаю, що нам усім з цим вірусом, ще довго боротися.Вирішив розпочати інформаційну компанію, як воно жити з COVID-19.Тому в залежності від самопочуття буду виклади коротенькі пости про мій стан.Завтра опишу, як це починалось у мене.Сьогодні відос, як шукають вірус у людей :)Дякую всім за пітримку.Бережіть себе, носіть маски, дезінфікуйте руки, тримайте дистанцію, уникайте місць скупчень людей.#щоденник_COVIDника

Опубліковано Chepik Volodymyr Субота, 26 вересня 2020 р.

 

Джерело: debaty.sumy.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада