Вчора
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада

Стало відомо, як виглядає нова обрядова зала для весіль у Сумах

Як ми повідомляли, реконструйована «Романтика» отримала одне з нових призначень – місце проведення шлюбних церемоній. Представники обласної та міської влади привітали першу пару молодят, які одружилися в цій залі.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Віталій МАКСИМЕНКО передав вітання від голови облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА, побажав молодим щастя, злагоди, довгих років сімейного життя і зазначив: «Ви демонструєте сьогодні найвагоміший показник розвитку Сумщини – створення нової сім’ї».

Очільник міста Суми Олександр ЛИСЕНКО висловив переконання, що новий зал для весіль з гідністю оцінять і молодята і гості, адже під час реконструкції молодіжного центру було враховано побажання, щоб молоді люди могли стати до шлюбу у сучасному і красивому приміщенні.

Як повідомила начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина СВИСТУН, весільні церемонії в залі МЦ «Романтика» планують проводити кожної п’ятниці та суботи в залежності від кількості охочих. Вона також зауважила, що в подальшому за попередньою домовленістю з міською радою, якщо буде бажання молодят, шлюб укладатимуть у рамках проєкту «Шлюб за добу» у великому залі для урочистостей на другому поверсі Молодіжного центру.

Варто зазначити, що усі протиепідемічні заходи в установі дотримуються, зокрема у приміщеннях проводиться дезінфекція, кварцування, працівники забезпечені засобами індивідуального захисту.

Святковості цій події додали урочисті весільні церемонії. Очікуване «Так!» від молодят стіни реконструйованого приміщення почули вперше, що стало відліком у низці сердечних справ «Романтики».

4 листопада
3 листопада