10 травня
9 травня
1 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня

Стало відомо, як виглядають визначені місця для розміщення агітації на Сумщині

Спостерігачі ОПОРИ частково оглянули затверджені місця, де буде розміщуватися передвиборна агітація у Сумах, Охтирці, Шостці, Конотопі та Ромнах на Сумщині. Частина з них не облаштовані належним чином: просто стіни чи дошки, на яких наклеєні оголошення про ремонт, йогу та кредити. Утім на деяких з оглянутих дошок таки є позначка «Вибори 2020».

Сумська міська рада рішенням від 25.08.2020 № 362 затвердила перелік місць для розміщення передвиборної агітації під час проведення місцевих виборів, що відбудуться цьогоріч 25 жовтня.

У рішенні від 28 липня 2020 року йдеться про те, що виконавчий комітет міської ради визначив місця для розміщення передвиборної агітації, керуючись відповідними статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Виборчого кодексу України. Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

У Сумах суб’єкти виборчого процесу зможуть розміщувати матеріали передвиборної агітації в 48 місцях.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА частково оглянули місця, де буде розміщуватися передвиборна агітація. Наразі оглянуті місця не облаштовані належним чином або обклеєні оголошеннями про надання кредитів чи афішами театру.

вул. Герасима Кондратьєва, 35

вул. Петропавлівська, 106

вул. Петропавлівська, 49

У Шостці на Сумщині теж затвердили перелік місць для розміщення передвиборної агітації. Розпорядженням міського голови Шостки від 04.09.2020 № 47-ОД «Про визначення та обладнання місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів» було відведено місця для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів.

За вказаними адресами наявні дошки для агітації, на кожній з них є напис: «Вибори 2020»

вул. Воронізька, м. Шостка

В Охтирці розпорядженням міського голови  від 10.09.2020 №139-ОД визначені місця для обладнання стендів та дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації на території Охтирської міської об’єднаної територіальної громади.

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА частково оглянули місця, де буде розміщуватися передвиборна агітація. Дошки для агітації за вказаними адресами є, але на них немає напису про вибори.

Джерело: oporaua.org

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада