24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Стало відомо, яким буде безкоштовний паркінг у Лебедині

Новий, безкоштовний паркінг у центрі Лебедина, роботи над будівництвом якого вже тривають викликає чимало запитань у містян. Щоб позбавити лебединців та гостей міста почуття невідомості варто розповісти яким же саме має бути нова стоянка у центрі нашого Лебедина.

Згідно з проєктом, реалізація якого вже триває, нова автостоянка тимчасового паркування буде налічувати:

♦38 нових, чітко розділених машино-місць;

♦Окремі паркомісця для людей з інвалідністю;

♦Встановлення нових дорожніх знаків;

♦Нанесення розмітки пішохідних переходів;

♦Висадження 19 нових дерев.

Думку людей було почуто, а їхні побажання враховано. Новий паркінг буде достосовано до людей з особливими потребами, поблизу нього буде насаджено декоративні дерева, а водії отримають комфортні умови для паркування авто та проїзду вулицями.

Необхідно було дотримуватися відповідних процедур, що вимагає часу та найголовнішим є те, що сьогодні будівництво було розпочато. Попередньо проєкт був погоджений з усіма відповідними службами та спеціалістами, а також отримав позитивний експертний звіт. Нещодавно, фірма, з якою за результатами тендеру було підписано контракт, вже закінчила перший етап робіт. Будівельники обіцяють, що зможуть завершити усі роботи за кілька тижнів.

На час проведення робіт частину площі Соборної буде перекрито (від перехрестя з боку магазину “Дари моря”, до перехрестя з боку ТОВ «МІК» (швейної фабрики)). Просимо з розумінням поставитися до цієї ситуації.

Джерело: lebedyn.city

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада