29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого

«Створювати казку для дітей мають дорослі» – Ігор Васильєв

Напередодні Дня святого Миколая та різдвяно-новорічних свят малеча чекає на подаруночки. І тільки дорослі знають, що для того, щоб ваших малят привітав Миколай, треба йому трошки допомогти, бо для кожної дитини це усе справді дуже важливо.

У конкурсі дитячих малюнків до Дня святого Миколая, оголошеному та проведеному на фейсбук-сторінці народного депутата Ігоря Васильєва, було понад 100 учасників, і переможців теж виявилося багато. Замість трьох фіналістів, як планувалося, було обрано 13!

І всі вони отримали призи й привітання, запевнив на своїй фейсбук-сторінці Ігор Васильєв.

Переможці за найбільшою кількістю голосів – Настя Бакум і Карина Мовчан, – отримали в подарунок творчий та солодкий набори.

Ті, хто посів ІІ, ІІІ, IV та V місця, а це Вікторія Кальченко, Міланія Кальченко, Аринка Пастушенко, Марія Тимошенко та Софійка Кобзар, отримали набори солодощів.

Також солодкі набори виграли дітки, роботи яких посіли в конкурсі місця з VI по ХІ, а це Анастасія Дунаєвська, Юлія Нагорна, Анастасія Воропай, хлопчик (мама Інна Скринник), Олександр Писаревський,  Саша Зіятдінова та Катя Доронина.

За високу активність були відзначені й колективи – 5-й клас Ворожбянського ліцею №1, група «Калинка» Білопільського ДНЗ «Зірочка» та група «Калинка» Білопільського ДНЗ «Сонечко».

«Щиро дякую всім за участь у конкурсі. Радію з того, скільки у нас талановитих діток та бажаю всім солодких, веселих і красивих свят! А створити казку для дітей – це задача для нас, дорослих», – говорить нардеп.

4 листопада
3 листопада