29 червня
10 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
19 травня
29 квітня
28 квітня
27 квітня
23 квітня
22 квітня
20 квітня
18 квітня
17 квітня
16 квітня
23 лютого
22 лютого

Сумчанин заборгував більше 100 тисяч аліментів

Поведінка сумчанина у ставленні до своєї дитини не характеризувала його як зразкового батька. Присуджені аліменти чоловік не сплачував, тому накопичений борг у розмірі понад 113 тисяч гривень був цілком зрозумілим наслідком.

«Батько втішав себе тим, що багаторазові попередження державних виконавців про застосування до нього санкцій, які передбачені чинним законодавством, не вийдуть за рамки балачок. Проте винесені постанови про обмеження прав, разом з накладеним арештом на майно та рахунки, прикро здивували неплатника. Неможливість вести звичний спосіб життя та постійне нагадування про наявний борг докорінно змінили його відношення до виконання своїх батьківських обов’язків», – зазначила начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун.

Очільниця також додала, що громадянин, окрім погашеного у повному обсязі боргу, сплатив ще й понад 22 тисячі гривень штрафу, які також були перераховані дитині та більше 11 тисяч гривень виконавчого збору.

Всього за 5 місяців державними виконавцями Сумщини стягнуто 68 мільйонів гривень аліментів.

Джерело: debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада