15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Сумчани поповнюють фонди краєзнавчого музею

Щороку фонди Сумського обласного краєзнавчого музею поповнюються новими експонатами. Велика заслуга у цьому не тільки співробітників музею, але й відвідувачів, які роблять вагомий внесок у поповнення музейних фондів.

Наприклад, у липні 2020 року основний фонд музею поповнився еталонним зразком чайного сервізу «Льонок», подарованого сумчанкою Наталією Яковенко. Авторами форми та малюнку є подружжя художників, які тривалий час працювали на Сумському фарфоровому заводі — Віталій та Людмила Шевченки. Майже третина серійних виробів заводу 1970-1990-х рр. – це розробка подружжя.

До музейної колекції фарфору зразки виробів СФЗ надходили неодноразово, найбільше – у 2008 р. та 2016 р. Після ліквідації асортиментного кабінету заводу до фондів музею надійшло більше 600 одиниць, серед яких є і авторські роботи заслужених художників УРСР та України, членів Спілки художників України Василя Єрмоленка, Віри Сіробаби-Климко, роботи провідних художників підприємства.

«Маємо надію, що традиція дарування буде продовжуватись і надалі, являючи собою приклад безкорисливої підтримки української культури, музейної справи в особі місцевих жителів. Колектив музею щиро дякує всім дарувальникам!», — говорять працівники краєзнавчого музею.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада