Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2020/06/56a349fecbdf93e0.jpg)
Сумчани стали кращими на фестивалі бойових мистецтв «Madabattle»
Двоє сумських панкратіастів — Кирило Горобець та Денис Никонець — перемогли на фестивалі бойових мистецтв «Madabattle», що відбувся без глядачів у Харкові 18 червня.
У рамках фестивалю протягом дня проходили змагання з тайського боксу, панкратіону, змішаних єдиноборств, грепплінгу та бойового самбо. Змагання транслювали у прямому ефірі.
Участь у турнірі з професійного панкратіону взяли 8 чоловічих пар та дві жіночі.
Дві перемоги здобули сумчани. Денис Никонець (у ваговій категорії до 66 кілограмів) переміг Іллю Гладкого з Харкова, а Кирило Горобець (у вазі до 77 кілограмів) переміг іншого харків’янина Анатолія Сафронова.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада