Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Сумчанка стала віце-чемпіонкою Європи у категорії «велнес-фітнес»

Дві срібні та одну бронзову нагороди одержали українки на Чемпіонаті Європи з бодібілдінгу та фітнесу, який відбувається в Іспанії. Сумчанка Тетяна Москаленко стала віце-чемпіонкою в категорії «велнес-фітнес». Про це повідомили в обласній федерації бодібілдінгу та фітнесу 18 вересня.

Чотири спортсменки збірної України змагались у трьох категоріях велнес-фітнесу та вибороли три медалі. Тетяна Москаленко (тренер Юрій Зимогляд) із Сум стала срібною призеркою Чемпіонату Європи у категорії «велнес-фітнес до 158 см», передає suspilne.media.

У категорії «велнес-фітнес до 163 см» одеситка Рузалія Бойченко (тренер Олег Ляшок) виборола «срібло», а Марина Булах (тренер Олег Кулаков) з Києва стала п’ятою у даній категорії.

Харків’янка Вікторія Щербакова (тренер Вадим Василевський) виборола бронзову медаль Чемпіонату Європи у категорії «велнес фітнес +163 см».

Також в Наіональній федерації бодібілдінгу повідомили, що чемпіонками Європи в категорії «бодіфітнес» стали українки Алла Мацегора (тренер Руслан Баштанник) із Запорізької області та Марина Єршова з Одеси. Абсолютною чемпіонкою Європи серед жінок-майстрів у бодіфітнесі судді визнали Аллу Мацегору.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада