1 лютого
27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня

Суми долучилися до глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються

Глобальна мережа ЮНЕСКО міст, що навчаються (Global Network of Learning Cities) об’єднує міста світу, які спеціалізуються в галузі ціложиттєвої освіти. Цього року до даної ініціативи долучились і Суми.

Днями, під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Єгора СТАДНОГО відбулось онлайн-засідання сектору освіти Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

За підсумками засідання прийнято рішення про підтримку сектором освіти Національної комісії у справах ЮНЕСКО заявки Сум та передачу номінаційного досьє міста до Координаційної команди Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються.

Як зауважив секретар міської ради Андрій БАРАНОВ, концепція «Освіти впродовж життя» в Сумах все більше починає переходити в практичну площину.

Міста-члени мережі отримують унікальні можливості для вдосконалення навчання впродовж життя через політичний діалог та взаємне навчання, розвитку партнерств, поширення прогресу впровадження своїх планів розвитку через інформаційні канали ЮНЕСКО.

Наряду з Сумами сектор освіти підтримав долучення до Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються, міста Львів і Полтава.

Наразі членами мережі є чотири українських міста – Мелітополь, який у 2019 році здобув перемогу в премії ЮНЕСКО «Міста, що навчаються», ставши одним з ТОП-10 найпрогресивніших міст світу, що розвивають навчання впродовж життя, а також Павлоград, Нікополь та Новояворівськ.

4 листопада
3 листопада