Вчора
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

Сумщина має здобутки у галузі молодіжної політики

Про це зазначила заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО під час Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

За її словами, одним із здобутків є успішне функціонування в області з 2007 року Сумського молодіжного центру. Його відкрили, коли в Україні навіть ще не було нормативної бази щодо налаштування його роботи та інституалізації таких центрів. За 13 років цей центр дав поштовх до активної діяльності в багатьох сферах суспільного життя десяткам молодіжних лідерів.

«Наш досвід у розбудові цього центру став базою для відкриття багатьох інших молодіжних центрів по Україні», – відмітила Марина Попатенко, яка свого часу також мала безпосереднє відношення до розвитку зазначеного центру.

Також вона додала, що на обласному рівні Сумщина – один із перших регіонів, де започаткували конкурс молодіжних проектів, переможці якого  фінансуються з місцевих бюджетів. Це гарна практика щодо делегування повноважень громадянському суспільству і залучення до партнерства з владою, адже цього реалізація молодіжної політики неможлива.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада