Вчора
25 жовтня
24 жовтня
23 жовтня
22 жовтня
21 жовтня
20 жовтня
19 жовтня

Сумщина пройшла перевірку щодо дотримання карантинних вимог

Комісія, до складу якої ввійшли представники Мінрегіону, МОЗ, МВС та інших державних структур, перевірила дотримання в Сумській області карантинних вимог.

Зокрема,  проконтролювали дотримання особливого режиму транспортних перевезень на території Сумської області, організацію температурного скринінгу на контрольних пунктах пропуску громадян, що подорожують. Також була здійснена перевірка Роменської та Конотопської ЦРЛ та місць обсервації.

Проінспектовано хід робіт щодо поновлення регіональних та місцевих резервів медичними дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту працівників медичних установ та забезпечення харчуванням працівників лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19. Проведено моніторинг рішень, прийнятих місцевими комісіями ТЕБ та НС.

Як повідомляють в Сумській обласній державній адміністрації, у державної комісії за результатами перевірки стану виконання Сумською облдержадміністрацією завдань, визначених законами України, актами Кабінету Міністрів та дорученнями Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 зауважень немає.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада