Вчора
25 липня
24 липня
19 липня
18 липня
17 липня
16 липня
15 липня
11 липня
10 липня
6 липня
5 липня
1 липня
28 червня
25 червня
20 червня
![](https://azimuth.sumy.ua/wp-content/uploads/2022/12/photo_2022-12-21-18.53.05.jpeg)
Сумська лісівниця отримала нагороду облради
Голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО вручив почесну відзнаку Сумської обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» ||| ступеню ДЕМ‘ЯНЕНКО Надії Андріївні. Сумською облрадою відзначено її бездоганну 45-річну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у розбудову Сумщини.
Варто відзначити, що Надія Андріївна сумлінно працює 45-ий рік в лісовій галузі Сумщини, незмінно обіймаючи посаду бухгалтера Верхньосироватського лісництва ДП «Краснопільський держлісгосп» Сумської області. Віктор Михайлович подякував Надії ДЕМ‘ЯНЕНКО за роботу, її внесок у розбудову Сумщини та побажав усіх благ на довгій життєвій ниві.
This error message is only visible to WordPress admins
4 листопада
3 листопада