Вчора
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

Сумська ОДА: просимо не путати послаблення карантину з розслабленням

Директор Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Володимир Збаражський під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекції в області звернувся до жителів Сумщини із закликом не нехтувати дотриманням санітарних вимог, особливо в період послаблення карантинних заходів

За його словами, поведінка жителів Сумщини після послаблення карантинних обмежень має бути незмінною – уникати скупчення людей та жорстко дотримуватися вимог індивідуального захисту. Останні статистичні данні щодо кількості виявлених захворювань на Сумщині за добу (11 випадків) мають бути очевидною засторогою.

«Треба розуміти, що послаблення карантину жодним чином не змінює природи вірусу. Тобто, дистанціювання, дезінфекція рук, носіння засобів індивідуального захисту – це те, що зменшує ризики не лише для окремих людей, а і для їхнього оточення», – зауважив Володимир Збаражський.

З одного боку, це добре, що потроху повертаємося до звичного ритму. Але саме зараз, як ніколи, треба бути особливо обачними. Він також наголосив на тому, що відновлення будь-якої діяльності бізнесу має обов’язково супроводжуватися відповідальністю підприємців, які й забезпечують правильний санітарний режим функціонування і доступу до своїх торгових площ, тобто з дотриманням усіх санітарних вимог.

Володимир Збаражський також наголосив, що як би хто не нарікав на карантин, на втому від нього, він виконав свою основну функцію: у порівнянні з іншими областями, нам вдалося поки що уникнути спалаху поширення коронавірусу на Сумщині.

4 листопада
3 листопада