Вчора
2 серпня
1 серпня
31 липня
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня

Сумські власники авто з іноземною реєстрацією взяли участь у мітингу під Кабміном

Сумчани, власники автівок з іноземною реєстрацією, 4 червня взяли участь у всеукраїнському мітингу під Кабміном. Просили зменшити суму, яку треба платити за розмитнення авто. Нині, кажуть, треба віддати 300 % від вартості автівки за кордоном, передає suspilne.media.

Голова громадської організації «Авто євро сила» у Сумській області Анатолій Кривець розповідає, що має Аudi A6 на єврономерах. Розмитнити його коштує 3700 євро. «Я її купував, щоб годувати сім`ю, я працюю на ній. Коли введуть законопроєкт, за який ми боремося, розмитнення мого автомобіля і постановка на український облік становитиме 1000 євро», — говорить Анатолій. Але проєкт закону спершу має розглянути фінансова коміся, яка, за словами Кривця, відклала розгляд з невідомих причин.

До мітингарів прийшли народні депутати, від «Слуги народу». Кажуть — зареєстровані законопроєкти потрібно доопрацьовувати, але влада готова йти на компроміси. «В такому вигляді, як зараз він, чесно кажучи забирає багато доходів у бюджет. Можливо, ми чимось поступимось. Точно не акцизами. Але ми, наприклад, пропонуємо не платити ПДВ при імпорті авто інвалідами чи АТОвцями. Можливо, виникнуть якісь технічні проблемо. Можливо, Мінфін бачить інші проблеми», — говорить народний депутат Мар’ян Заболоцький.

Суспільне

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада