Вчора
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня

Сумський боксер став володарем Кубка України

У Маріуполі пройшли вирішальні поєдинки Кубка України з боксу серед чоловіків — Меморіалу Макара Мазая 2020. За результатами змагань було розіграно комплект із 32 нагород серед кращих боксерів України, які протягом шести днів змагалися в спорткомплексі «Іллічівець».

https://boxing.kh.ua/novosti/uploads/posts/2018-10/galinichev-maksim.jpg

Варто зазначити, що цьогорічний Кубок України з боксу серед чоловіків став першим Всеукраїнським боксерським стартом після тривалої перерви, пов’язаної з пандемією коронавірусу. Кращим боксером змагань був визнаний представник Федерації боксу Херсонської області, переможець Кубка України 2020 року — Максим Галінічев.

Нагадаємо, що перший тренер боксера — заслужений тренер України Нікандр Русскіх (м. Шостка), який виховав багато чудових спортсменів, у тому числі виступаючого зараз на професійному рингу Івана Редкача. Максим двічі вигравав чемпіонат Європи з боксу серед молоді, але керівники сумського спорту не змогли створити для перспективного боксера нормальних умов, зате його радісно прийняли спочатку в Києві, а тепер — Херсоні.

Джерело: shans.com.ua

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада