24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня
13 липня
12 липня
10 липня
9 липня
8 липня
7 липня

Сумський лабораторний центр посилить діагностику — до 1000 ПЛР-тестів за добу

На Сумщині тільки обласний лабораторний центр виконує ПЛР-тести на коронавірус. Через збільшення кількості підозр на COVID-19 вірусологічна лабораторія не справляється з обсягами біоматеріалів, що надходять на дослідження. Тому пацієнти змушені чекати результатів не 1-3 дні, а значно довше, пише shans.com.ua.

— Проблема зі своєчасними дослідженнями у нас в області стоїть дуже гостро, — зазначив сьогодні на брифінгу начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. — Тому пацієнтам, які перебувають в стаціонарних відділеннях лікарень з підозрою на COVID-19, пневмоніями, тести проводяться в першу чергу.

На сьогодні обласний лабораторний центр заявляє про те, що вони задіють ще два нових апарати і зможуть робити близько тисячі ПЛР-тестів на добу. Поки виконують тільки в межах 300 досліджень. Можна закупити обладнання для лікарень, одна оскільки воно з’явитися в лабораторному центрі — цього для області буде достатньо. Але якщо на місцях, наприклад, в Конотопі або Шостці, вирішать, що для того щоб їхні пацієнти швидше отримували результати, їм такі апарати необхідні, — вони можуть їх придбати своїми силами.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада