7 грудня
6 грудня
5 грудня
4 грудня
3 грудня
2 грудня
1 грудня
30 листопада
29 листопада
27 листопада
24 листопада
23 листопада

Сумський парк ім. Кожедуба планують ремонтувати

На сесію Сумської міськради мер Сум Олександр Лисенко вніс пропозицію виділити на облаштування парку ім. Кожедуба в цьому році близько 10 млн грн. На питання депутатського корпусу він заявив: «Якщо ви хочете сказати, що парк ремонтувати не треба, то просто подивіться на нього. Ми зробимо мінімум — тротуари, лавки, освітлення і дороги. Доріжки та тротуари будуть в асфальті, плитки там не буде. А все інше — тільки інвестиції».

Депутат Вікторія Гробова внесла пропозицію від імені бігунів: «Прошу звернути увагу на доріжки в парку. Там люди бігають. А для бігунів потрібні не асфальтові доріжки, а грунтові. Якщо можна внести зміни, внесіть».

За словами мера Лисенко, у парку насправді будуть не тільки асфальтові доріжки, але й з іншим покриттям. Місто розглядав в тому числі й гумове покриття, але це дуже дорого. Так що від нього довелося відмовитися. Також градоначальник заявив, що вже з’явилися пропозиції по нових атракціонах. Можливо, інвестори в перспективі допоможуть місту з доріжками і не тільки з ними.

shans.com.ua

4 листопада
3 листопада