15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Сумський центр ПТО держслужби зайнятості відзначився на міжнародній виставці

Упродовж 4–6 серпня в Київському палаці спорту проходила одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2020» та виставка освіти за кордоном «World Edu».

На заході традиційно були представлені заклади середньої, професійно-технічної та вищої освіти, наукові установи, виробники та постачальники засобів навчання, асоціації, видавництва, освітні портали.

Учасниками виставки вже вкотре стали центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, цього року – Луганський, Дніпропетровський та Сумський ЦПТО ДСЗ.

Золоту медаль у номінації «Упровадження інформаційно-цифрових систем і технологій у навчальний, дослідницькій та інноваційній діяльності закладів освіти» отримав Сумський ЦПТО, а його керівник Михайло Гузь – Почесну грамоту за щорічну активну участь у роботі виставки.

На виставковому стенді навчального закладу були представлені досягнення навчального закладу та  проведено майстер-клас «Використання в навчальному процесі сучасних оптичних приладів та діджиталізація зображень при підготовці бджолярів 3-го розряду».

Гостям та учасникам  виставки до смаку прийшлися  продукти бджільництва, якими сумчани щедро пригощали, з навчальної пасіки відділення ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ», що розташована в садибі В. Ющенка в с. Хоружівка.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада