23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого
11 лютого
9 лютого
7 лютого
5 лютого
2 лютого

«Сумську велосотку» перенесли на 2021 рік

Про це у Фейсбуці написала одна із організаторів заходу Марина Мороз.

«Останнім часом до мене, як одного з головних організаторів першого в Сумах велозаїзду на 100/50 км «Сумська сотка» — 2019, звертаються із запитаннями: чи буде «Сумська сотка» – 2020, коли відкриється реєстрація?

Відповідаю: НІ! У цьому році ми вирішили зробити перерву! І ось чому:

Деякі причини є очевидними, але не головними. І навпаки: головні, але не очевидні.

✔️Очевидно, що епідеміологічний карантин, введений внаслідок сполоху COVID-19 в усьому світі, самим негативним образом вплинув на економіку, як на державному рівні, так і особисто у кожній родині. Втрата доходів населення, неможливість вільно пересуватись по країні – все це закріпило розуміння почекати з нашим заходом до 2021 року. Тем більше, що 50 відсотків учасників успішного «дебютного» заїзду були гостями з інших міст країни.

У відповідь я чую: «Карантин закінчиться, трансфер відновиться. Даєш СОТКУ!»

Так! Маєте рацію! Але є головні причини, і їх, на мій погляд, дві!

☑️ Це стан доріг за маршрутом «Сумська сотка». Хвалебні відгуки стосовно організаційних моментів «Сумської сотки» -2019 нівелювались негативними стосовно асфальту, який багатьма гостями з інших міст кваліфікувався, як МТВ – траса. (Сумчани звикли, інших доріг у нас поки немає, для більшості гостей місцевий асфальт — справжній шок).

У минулому році організатори офіційно звернулись до Департаменту інфраструктури області з проханням провести капітальний ремонт доріг по маршруту гонки. Невеличка ділянка (перехрестя, яке гонщики сотки перетинають щонайменше 4 рази) ремонтується вже більше півроку. Але більшість траси за рік погіршилась ще більше.

До визначеної календарної дати залишилось півтора місяці. На жаль, розуміємо, що траса до гонки не готова! Будемо сподіватись, що до 2021 року ситуація покращиться!..

?Готуйтесь до наступного сезону і ІІ Сумська сотка — 2021!

✌️Все в нас вийде!!!!», — написала сумчанка.

Друзі! ⁉️Останнім часом до мене, як одного з головних організаторів першого в Сумах вело заїзду на 100/50км "Сумська…

Опубліковано Maryna Moroz Четвер, 4 червня 2020 р.

4 листопада
3 листопада