15 квітня
14 квітня
13 квітня
7 квітня
1 квітня
30 березня
26 березня
25 березня
24 березня
23 березня
22 березня
21 березня
20 березня
19 березня

Т.в.о. міністра освіти Шкарлет відзначив здобутки освітянської галузі Сумщини

Під час робочої зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ, голова Сумської облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО та народні депутати від Сумщини Михайло АНАНЧЕНКО і Тетяна РЯБУХА обговорили питання подальшого розвитку освітньої галузі, особливості початку нового навчального 2020/2021 року – доступність до освіти.

Сумська область посідає ІІ місце в Україні за показником охоплення дошкільною освітою дітей віком від 3 до 6 років – 29 тисяч 636 дітей (98,1%).

Також традиційно Сумщина знаходиться у числі кращих регіонів з використання освітньої субвенції та щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Тож під час робочої зустрічі тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет подякував обласній владі за якісне виконання освітніх завдань і програм.

Зокрема, під час зустрічі піднімалися питання щодо початку нового 2020/2021 навчального року в умовах пандемії коронавірусу, реставрації пам’ятки архітектури, садиби Харитоненка у м. Суми тощо.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада