20 червня
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

Театр імені Щепкіна готовий до відкриття

Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна готовий невідкладно відновити роботу з глядачем. Принаймні в театрі забезпечені всі протиепідемічні заходи, на чому наголосила начальник обласного управління культури  Олена Мельник під час комісійної перевірки закладу 10 червня.

Зокрема розроблені правила перебування глядачів у приміщенні театру, придбано індивідуальні засоби захисту для працівників, одноразові рукавички, безконтактні термометри для здійснення температурного скринінгу, необхідні дезінфікуючі засоби, проведено маркування підлоги, для уникнення скупчення глядачів перед входом та в приміщенні театру з метою дотримання умов дистанції між глядачами не менше 1,5 метра.

Митці готові явити глядачу не лише вистави та концертні програми, що стали вже улюбленими, а й підготували під час карантину, використовуючи онлайн та віддалений режим, нові твори: «Гедда Габлер» (режисер Лінас Зайкаускас), «Вісім люблячих жінок» (режисер – заслужена артистка України Олена Зарицька), «Що трапилось у зоопарку» (режисер Роман Козак), «Панночка та хуліган» (балетмейстер Віктор Байстрюченко), концертна програма лауреата Гран-прі Всеукраїнського конкурсу оркестру театру (диригент – заслужений працівник культури України Віталій Тамілін).

Щепкінці радо чекають на свого глядача за умов прийняття рішення Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

4 листопада
3 листопада