Вчора
24 лютого
22 лютого
16 лютого
10 лютого
9 лютого
27 січня
26 січня
23 січня
21 січня
19 січня
13 січня

Телефонні аферисти від імені банку виманюють гроші у жителів Сумщини

У Шостці жертвою аферистів стали двоє місцевих мешканців. Постраждалі повідомили телефонним співрозмовникам, які назвалися співробітниками служби безпеки банку, конфіденційну інформацію по своїх фінансових картках, і в результаті з їх рахунків зникли чималі суми грошей.
Із заявою про шахрайство у поліцію Шостки звернувся 32-річний місцевий житель. Він розповів, що вдень на його мобільний телефон зателефонував невідомий, який представився співробітником служби безпеки банку, в якому він обслуговується. Останній повідомив заявнику, що зловмисники намагались здійснити несанкціонований доступ до його фінансового рахунку, в результаті чого його картка потрапила до банківського центру безпеки. Аби користуватися фінансовим документом у звичному режимі, співрозмовник запропонував йому назвати коди з смс – повідомлення, що прийшли на мобільний телефон нібито з банку. Чоловік виконав умову. Проте за кілька хвилин він отримав нове повідомлення із фінансової установи, що з його рахунку знято 10 800 гривень.
Ще однією жертвою псевдобанкірів став 65-річний житель райцентру. Чоловік отримав на свій мобільний телефон повідомлення, у якому йшлося про те, що його банківську картку заблоковано і терміново потрібно пройти авторизацію. Пенсіонер зателефонував за вказаним у повідомленні номером телефону: співрозмовник назвався співробітником служби безпеки фінансової установи та попросив чоловіка назвати номер його банківської картки. Останній виконав прохання. Вже за кілька хвилин йому зателефонували нібито з банку та для уточнення всіх даних попросили назвати ще й код, який було відправлено йому на телефон. Шосткинець виконав і цю умову.
Уже пізніше він отримав повідомлення зі своєї фінансової установи, що з його рахунку знято 20 000 гривень.
Сам постраждалий каже, що знав про таку шахрайську пастку, проте повірив співрозмовникам.
У поліції за даними фактами відкрили кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках яких ведуться пошуки шахраїв.
Поліцейські звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманій телефоном від невідомих людей, ким би вони не називались. Якщо вам телефонують з банку та просять назвати коди з смс – повідомлення для дистанційного проведення фінансових операцій, або авторизації – не погоджуйтесь. Знайте, так працюють аферисти. Всі питання стосовно ваших грошей вирішуйте виключно у фінансовій установі. Будьте обачні, і вам не доведеться бути жертвою шахраїв.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада