Вчора
1 березня
28 лютого
27 лютого
25 лютого
23 лютого
22 лютого
21 лютого
20 лютого
19 лютого
17 лютого
16 лютого
14 лютого
12 лютого

Тетяну Мироненко призначено заступником губернатора Сумщини

Відповідне розпорядження підписав голова Сумської облдержадміністрації Роман Грищенко.

Представляючи Тетяну Мироненко як свого заступника під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Роман Грищенко побажав їй успіху на новій посаді.

«Я дуже вдячна за довіру і готова працювати у вашій команді, – подякувала Тетяна Мироненко голові облдержадміністрації. – І сподіваюсь, що мій досвід і моя життєва позиція будуть у нагоді у цей непростий час».

Довідково. Мироненко Тетяна Євгенівна народилася 5 лютого 1960 року. Має вищу освіту. У 1980 році закінчила Сумський будівельний технікум за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», кваліфікація – технік-будівельник. У 1999 році закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист. Кандидат юридичних наук.

Працювала техніком Сумського філіалу проектного інституту Укрміськбудпроект», інженером Сумської дирекції газопроводів, що будуються УМГ «Київтрансгаз», начальником відділу українського виробничого об’єднання «Газпром» по газифікації автомобільного транспорту (м. Суми).

З 1996 року – працювала в органах прокуратури. Була виконуючим обов’язки прокурора відділу загального нагляду прокуратури Сумської області, прокурором, старшим прокурором відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Сумської області, помічником прокурора області Прокуратури Сумської області, начальником відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів Прокуратури Сумської області, старшим помічником прокурора Прокуратури Сумської області.

2010-2013 рр. – доцент, завідувач кафедри представництва інтересів громадян і держави у суді та нагляду за додержанням і застосуванням законів Інституту підвищення кваліфікації кадрів Національної академії Прокуратури України, м. Київ.

2013-2014 рр. – директор Інституту підготовки кадрів Національної академії Прокуратури України, м. Київ.

2014-2016 рр. – заступник прокурора Сумської області.

2016-2018 рр. – доцент кафедри правосуддя Сумського національного аграрного університету.

2018-2020 рр. – провідний інспектор з питань запобігання та виявлення корупції Сумського обласного центру зайнятості.

З березня 2020 р. – радник патронатної служби голови Сумської обласної державної адміністрації.

4 листопада
3 листопада