Вчора
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
20 листопада
19 листопада
18 листопада

Депутат на мільйон: Надія Вайло задекларувала свої мільйони, земельні ділянки, кафе та лазню

Тільки уявіть: депутат облради, керівник одного з найбільших підприємств Сумщини (ТОВ «Велетень», 50,3% власності) Надія Вайло заробила за минулий рік більше 8 мільйонів гривень.

Складу декларації депутатки важко не позаздрити. Житловий будинок у Глухові (132 кв. м), дві земельні ділянки, готель з кафе (47% власності), адміністративний будинок (47% власності) і лазня (47% власності) – все це має депутатка («Воля народу») і підприємець. Про це стало відомо з її е-декларації, оприлюдненої на сайті НЗК.

Найбільше доходу Надія Вайло отримала від ТОВ «Велетень» – це  дивіденти у розмірі понад 5 млн. грн, заробітну плату на цьому ж підприємстві – понад 1 млн. грн. Дохід від її підприємницької діяльності приніс понад 1,2 млн. грн., від здачі майна – близько 6 тис. грн, банківських відсотків – понад 747 тис. грн. та ін. Отримує Надія Вайло і пенсію – за 2019-й – понад 100 тис. грн.
Крім того, у неї задекларовано в цілому 1,65 млн. грн. на рахунках в п’яти банках.

Їздить глухівська мільйонерка на Фольцваген Пассат. Чоловік же жінки, принаймні офіційно, отримує лише скромну пенсію – 30 963 грн., а також має авто Кіа ріо.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада