Вчора
23 січня
22 січня
21 січня
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня

Тонни асфальту і 10 років гарантії: у Білопіллі ремонтують дороги

Майже 4 тисячі кілометрів державних доріг і 2 тисячі кілометрів місцевих – саме стільки по всій Україні минулого року відремонтували автошляхів у рамках програми «Велике будівництво». Нову якість дорожнього покриття відчують і мешканці Білопілля. Хід ремонтних робіт інспектує народний депутат України Ігор Васильєв.

«Програма президента «Велике будівництво» знову в Білопіллі. На першому етапі в рамках програми у місті відремонтували дорогу на вулиці Гагаріна – на це було виділено понад 50 млн грн.  Триває ремонт проїжджої частини на вулиці Соборній: наразі укладають вирівнюючий шар завтовшки 8 см. А після укладання верхнього шару товщина становитиме близько 15 см. Шляховики дають 10 років гарантії, тож, сподіваюся, для білопільчан це справді гарна новина. Ремонтуватимемо дорогу аж до Рижівки – на ці роботи виділені кошти в сумі 100 млн грн», – розповідає нардеп.

Білопільчани таким змінам не натішаться. Говорять –  раніше пересуватися центральними вулицями було справжнім випробуванням.

Вулиці Гагаріна й Соборна – не єдині в Білопіллі, що змінили свій вигляд на сучасний. Відремонтовані також і вулиці Чехова та Старосілля.

Позитивні зміни триватимуть і надалі, запевняє Ігор Васильєв.

«Буду робити все можливе для того, щоб сприяти виділенню коштів з державного бюджету на ці «дорожні» справи», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада