24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня
17 серпня
16 серпня

Тростянецька ОТГ прагне приєднатися до Сумського району

Після того, як губернатор Роман Грищенко відстояв інтереси жителів Лебединщини і підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою підтримав приєднання Лебединського району до Сумського району замість Охтирського, за приєднання до Сумського району виступили і на Тростянеччині.

«Жителі Тростянецької міської ОТГ занепокоєні рішенням щодо включення до Охтирського району, адже найважливішим чинником при формуванні районів залишається спроможність надання адміністративних, соціальних та інших послуг на рівні визначених державою стандартів.

Тростянецька громада не бачить свого майбутнього розвитку в Охтирському районі! Сьогодні на сесії Тростянецької міської ради Юрій Бова, міський голова, й депутати висловлювали єдину думку щодо включення Тростянецької міської ОТГ до Сумського району. Саме до обласного центру наші суб’єкти господарювання й пересічні громадяни звертаються найчастіше з питань виробничого, соціального, освітнього характеру та інших. З установами, організаціями, закладами м. Суми відбувається постійна взаємодія.

Розглянувши законопроєкт поданий Міністерством розвитку громад та територій України № 2653, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

✔️Тростянецька міська рада вирішила:

?Направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів Ураїни, Верховної Ради України, Міністра розвитку громад та територій України Чернишова О. М., народних депутатів України Задорожнього М. М., Безгіна В. Ю.

?Уповноважити міського голову Юрія Бову від імені депутатського корпусу Тростянецької міської ради підписати дане звернення та направити у відповідні інстанції, — повідомляє Тростянецька міська рада.

Нагадаємо, за рішенням Уряду від 12 червня, в межах Сумської області буде 5 районів, в які увійдуть 51 об’єднана громада.

4 листопада
3 листопада