27 січня
26 січня
20 січня
18 січня
17 січня
12 січня
30 грудня
29 грудня
26 грудня
24 грудня
22 грудня
21 грудня
19 грудня
16 грудня
13 грудня
12 грудня
9 грудня
7 грудня
6 грудня

У Байдена «плівки Деркача» назвали діркою від бублика

У штабі колишнього віце-президента США Джо Байдена назвали плівки, де він нібито розмовляє з п’ятим президентом України Петром Порошенком відредагованою «діркою від бублика».

Джерело: The Washington Post

Пряма мова речника Байдена Ендрю Бейтса: «Вони дуже відредагували запис, але це не більше, ніж дірка від бублика».

Деталі: У штабі Байдена вважають, що запис це – «продовження давньої російської спроби завдати шкоди колишньому віце-президенту США».

Крім того, команда кандидата у президенти США підозрює, що активну участь у поширенні аудіозаписів брали російські пропагандисти Russia Today.

Також у ЗМІ пов’язують нардепа Андрія Деркача з російською розвідкою, адже він навчався у школі КДБ у Москві, а його батько працював у радянських спецслужбах.

Що було раніше: 19 травня народний депутат Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які, за його словами, можуть свідчити про вплив ексвіце-президента США Джозефа Байдена на п’ятого президента України Петра Порошенка.

За словами Деркача, записи він отримав від журналістів-розслідувачів, а сам запис розмов нібито робив особисто Порошенко.

У Порошенка «плівки» назвали спробою вплинути на ставлення США до України.

Читайте також: Кіно для Трампа. Навіщо Джуліані прилітав в Україну

Передісторія:

9 жовтня 2019 року народний депутат Андрій Деркач, ініціатор кримінальної справи про втручання у вибори США, оприлюднив документи, з яких випливає, що перший заступник директора НАБУ Гізо Углава кілька років надавав посольству США в Києві інформацію про хід резонсних справ, які стосувалися України і США.

Деркач заявив, що у нього є документи про вчинення тиску на тодішнього генпрокурора Віктора Шокіна в рамках розслідування справи щодо компанії «Burisma». Нардеп сказав, що у Шокіна планували допитати членів правління «Burisma», зокрема сина колишнього віце-президента США Хантера Байдена.

4 листопада
3 листопада