Вчора
29 листопада
28 листопада
27 листопада
26 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
20 листопада
18 листопада
12 листопада
9 листопада

У Білопіллі депутат влаштував сварку через повістку

У соцмережах з’явилося відео, на якому депутат Білопільської міської ради Вадим Сохань зазначає про те, що невідомі особи здійснюють щодо нього політичне переслідування, телефонуючи з погрозами.

Крім того, розповідає він і про випадок, коли «невідомі особи у військовій формі» вранці прийшли до нього додому, погрожували його матері та провокували і погрожували йому особисто, як депутату. Ці військовослужбовці були представниками Білопільського військкомату. Після інциденту депутат вирішив звернутися із заявою до правоохоронних органів, передає bilopillia.city.

Військовий комісар Вадим Євтушенко вкотре нагадав, що дійсно з 1 жовтня, відповідно до Указу президента, розпочався призов строковиків, і першочерговим завданням працівників військового комісаріату є оповіщення призовників для уточнення облікових даних та проходження медичних оглядів, що, власне, і почали робити військові першого жовтня.

— Сьогодні на військовому обліку в Білопільській ОТГ перебуває 180 призовників, яких ми маємо оповістити, — говорить Вадим Євтушенко. – Серед тих, хто підлягає оповіщенню, і Вадим Сохань. Працівники військкомату, відповідно до мого розпорядження, в робочий час, із пакетом необхідних документів відбули для оповіщення призовників за вказаними адресами місця їхнього проживання. Цього дня вони відвідали близько 20 призовників. На визначеному маршрутному напрямку працювали два військовослужбовця – старшина Віталій Шатрюк та молодший сержант Олександр Курченко.

Як розповів далі військовий комісар, врешті, військовослужбовці навідалися до місця мешкання Вадима Соханя, де стався інцидент, під час якого призовник відмовлявся отримувати повістку та ображав військових при виконанні завдання.

— До речі, хотів би зазначити, що Віталій Шатрюк мобілізований під час першої хвилі, у 2014 році. Протягом служби два рази перебував у зоні проведення АТО/ООСу складі 72 окремої механізованої бригади, перебував на першій лінії оборони, є учасником бойових дій. Олександр Курченко також нещодавно повернувся із зони бойових дій, де перебував двічі, як у складі 27 окремої реактивної артилерійської бригади, так і в складі 72 ОМБр. Ці люди мають і військовий досвід, і досвід роботи з призовниками.

За словами Вадима Євтушенка, 50 відсотків особового складу військкомату постійно перебуває у військових відрядженнях. У колективі немає жодного працівника, який не побував би у зоні проведення АТО/ООС та не виконав свій громадянський обов’язок.

— Замість того, аби взяти повістку і виконати свій конституційний обов’язок, призовник Сохань вчинив сварку. Ми вже мали неодноразові інциденти і конфлікти із цією людиною, в ході яких Вадим Сохань своєю поведінкою дискредитує Збройні сили України. Тож, враховуючи попередній досвід невдалого з ним спілкування та передбачаючи можливі маніпуляції з його боку, вручення повістки ми зняли на відео.

Дуже дивно, чому замість того, аби виконати свій обов’язок, відповідно до закону, ця людина викладає в мережі абсолютно маніпулятивні речі. Ми не хочемо сперечатися і визначати хто винен, просто пропонуємо подивитися відзнятий відеоматеріал і зробити висновки з того, що відбувалося.

Насамкінець, Вадим Євтушенко звернув увагу на те, що минулого року, коли зазначений призовник ухилявся від служби в армії, він так само дискредитував Збройні сили України, що, можливо, посприяло обранню його депутатом депутатом Білопільської міської ради. Під час цього призову історія знову повторюється.

— Подібні випадки не вплинуть на виконання нами поставлених завдань. Роботу щодо призову молоді ми продовжуватимемо, тому звертаюся до всіх призовників Білопільщини вчасно і відповідно до закону реагуйте на наші оповіщення, виконуйте всі нормативи і не робіть таких помилок, як цей молодик, — підсумував військовий комісар.

4 листопада
3 листопада