26 вересня
24 вересня
22 вересня
17 вересня
14 вересня
13 вересня
12 вересня
10 вересня
7 вересня
6 вересня
5 вересня
4 вересня
31 серпня
30 серпня
26 серпня
24 серпня
23 серпня
19 серпня
18 серпня

У Глухів на постійну дислокацію повернувся 16-й батальйон

14 червня військовослужбовці частини А4590 16-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї бригади повернулися із зони проведення ООС у Глухів. Бійці перебували на Донеччині 8 місяців. Особливо чекали зустрічі рідні, адже, зізнаються, через карантин військовим довелося затриматися у зоні проведення операції об’єднаних сил щонайменше на два місяці. Тому не дивно, що ця зустріч стала такою довгоочікуваною та зворушливою, пише nedelya.info.

Дорога додому тривала дві спекотні доби. Тому трішки стомлені, але разом з тим повні натхнення військові раділи, що нарешті зможуть обійняти батьків, дружин, чоловіків та дітей. Чекала на пероні свого коханого чоловіка Анатолія і Олена Чаусова разом з чотирма дітками.

«До побачення рахували хвилини. Дуже було важко без нього. Часто пропадав зв’язок, не могли додзвонитися по три дні, чого тільки в голову не приходило в цей час. Переживали старашенно. До зустрічі готую чоловікові сюрприз – вишиваю бісером картину з гербом «Слава Україні». Дітки часто питали про тата, сумували. Якось його показали по телевізору, то ми знайшли цей сюжет в Інтернеті та по кілька разів на день переглядали. Хлопці цікавляться усім військовим, технікою, мають патріотичний дух. Вони пишаються татом, беруть з нього приклад», – поділилася з журналістом Олена.

На пероні зібралися переважно близькі. Від пишних урочистостей та короваїв командування батальйону цього разу відмовилося, зрештою, хлопці стомилися, та й у країні карантин. Але представники міської влади взяли на себе організаційні моменти, забезпечили військових автобусами, щоб дістатися частини.

– Ми дослухалися до бажань командира батальйону та перенесли урочистості на інший час. Коли хлопці трішки відпочинуть, плануємо провести для них захід. Зараз обговорюємо кілька варіантів, яким чином це організувати в умовах карантину. На днях проведемо зустріч з командиром та узгодимо всі питання, – прокоментувала заступник міського голови Маріанна Васильєва.

За час перебування у зоні ООС, на щастя, обійшлося без бойових втрат. Зараз військові адаптуються, відпочивають.

– У нас у частині гарні умови, комфортні казарми, оновлена їдальня, тож поки переводимо дух. Першим ділом, потрібно привести до ладу військову частину, викосити траву, все впорядкувати. Також маємо працювати на відновлення боєздатності батальйону, обслуговуємо техніку та зброю, – ділиться офіцер управління військової частини А4590 Максим Радюк.

4 листопада
3 листопада