12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

У Глухові не можуть розпочати ремонт відділення невідкладної допомоги, бо чекають документи з області

На апаратній нараді, яка проходила у Глухівській міськраді 15 червня, т.в.о. директора КНП «Глухівська міська лікарня» Сергій Носков озвучив проблему: у відділенні невідкладної допомоги не може початись ремонт, бо не проходить погодження проєктно-технічна документація. Важливий документ уже повертають з області не перший раз. Якщо не буде зроблено відділення невідкладної допомоги, то лікарня може втратити статус опорного медичного закладу, а значить – і фінансування, повідомляє Неделя.

Як виявилось, документом займалось Глухівське проєктно-технічне бюро. Саме цій організації доручила його робити колишня влада під керівництвом Олени Демішевої. На виготовлення було виділено всього 50 тис. грн. Саме стільки затребувало тоді керівництво лікарні, коли реальна сума роботи відповідного рівня складає близько 300 тис. грн. На виділену суму організація зробила певний перелік дій. І на цьому все зупинилось. Крім недостатньої фінансової частини, як виявилось, глухівське бюро не могло у принципі зробити повноцінний проєкт відповідного рівня, бо не має деяких спеціалістів та ліцензії на проведення певного виду робіт. Чому тодішня влада такий важливий документ передала саме цій організації, заздалегідь розуміючи, що вона не зможе охопити весь об’єм робіт, не зрозуміло.

– Питання з проєктом відкрите з лютого. До мене ж представники лікарні зі своєю проблемою прийшли вже 12 травня. У проєкті не вистачає розділів електрики, інженерних робіт, трансформатора тощо. Представники глухівського бюро зробили все, що було в їх силах. Іншого, навіть якщо будуть гроші, виконати не зможуть, бо не мають таких спеціалістів, – коментує заступник міського голови Валерій Галустян.

Не маючи проєктної документації, лікарня не може отримати від Мінрегіону запланованих на ремонт відділення невідкладної допомоги 9 млн грн.

Щоб врятувати глухівську лікарню, керівництво міста взялось у швидкому темпі за вирішення даної проблеми. За словами Галустяна, на все про все є максимум два тижні.

16 червня представники міської влади та керівництво лікарні поїхали в обласну проєктну організацію. Там пообіцяли, що зможуть виготовити проєкт в найкоротші терміни. Для цього з міського бюджету мають ще окремо виділити більше 200 тис. грн.
Джерело: debaty.sumy.ua

4 листопада
3 листопада