Вчора
19 червня
18 червня
17 червня
15 червня
14 червня
13 червня
10 червня
8 червня
4 червня
31 травня
26 травня
23 травня
22 травня
21 травня
20 травня
18 травня
15 травня
13 травня

У Глухові підтримають коштами місцевий водоканал

У Глухові для підтримки водоканалу виділять гроші.

 Члени виконкому схвалили проєкт міської цільової програми поповнення статутного капіталу Глухівського комунального виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства на 2020 рік і винесли його на розгляд міськради. Орієнтовна сума фінансової підтримки складає 106 тис. грн. Одержані кошти підуть на відновлення сталої роботи КНС-2 по вул. Терещенків, 2 та на ремонт артезіанської свердловини у Сліпороді.
На сьогодні через дуже велику кількість опадів дощова вода разом із мулом, піском, дрібним сміттям і побутовими відходами майже заповнила накопичувальну ємність на КНС, там склалась аварійна ситуація. При обстеженні артезіанської свердловини у Сліпороді встановлено, що потужність насосного агрегату зменшилася на 56%, станція управління та автоматика в непрацездатному стані, відсутній лічильник води, що спричиняє перебої у постачанні та призводить до великих втрат енергії.
На послуги з механічного очищення накопичувальної ємності КНС-2 попередньо закладають 80 тис. грн. На матеріали й обладнання для ремонту артезіанської свердловини в Сліпороді – 26 тис. грн.

Джерело: nedelya.info

4 листопада
3 листопада