Вчора
22 січня
21 січня
20 січня
19 січня
18 січня
17 січня
16 січня

У Глухові ціна на кавун сягає 100 гривень

Масовий сезон кавунів у Глухові розпочався з високих цінНа ринку кавуни коштують по 11 гривень за кіло, у магазинах – по 15. Звісно, усі сподіваються на те, що до вересня ця сезонна ягода буде дешевшати. Кажуть, дорогувато купувати за 80-100 гривень.

Але продавці запевняють, що це дешево, бо на ринках у Києві наразі середня ціна на українські кавуни – 11 грн/кг. За останні дні вона знизилася на 12%, але все рівно залишається значно вищою ніж торік. Українські виробники на початку серпня відвантажують кавуни майже утричі дорожче, ніж в аналогічний період 2019 року. Високі ціни в порівнянні з минулим сезоном пояснюються перш за все несприятливими погодними умовами, які вплинули на дозрівання, передає Неделя.

Але до кавунів прискіплива увага не тільки в покупців, а й у лікарів. Наголошують, що вони корисні для печінки, жовчного міхура, нирок і сечовивідних шляхів. Диню називають вмістилищем вітамінів та мікроелементів. У неї висока концентрація аскорбінової та фолієвої кислот. Споживання дині насичує організм кальцієм, відповідно зміцнює кістки та зуби. Завдяки своєму складу вона стимулює мозкову діяльність.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада