У Кролевці правоохоронці впіймали молодиків за розпиванням алкогольних напоїв на території школи

Як розповів т.в.о. начальника Кролевецького відділення поліції Андрій Демченко, до правоохоронців звернулися керівництво управління, освіти, молоді, спорту, культури та туризму міськради та навчального закладу щодо забезпечення правопорядку на території школи.

Наше видання також неодноразово висвітлювало вечірні гуляння кролевецької молоді тут. Тож, у поліції було вирішено посилити патрулювання даної території.

Так, кілька разів на день, наряд групи реагування патрульної поліції та інших підрозділів відвідують територію школи. З перебуваючими там людьми вони проводять роз’яснювальну роботу, проте все не обійшлося лише повчаннями та ознайомленням із законодавством молоді. Т

Так, за кілька тижнів на двох молодих людей було складено два адміністративні протоколи за ст. 178 “Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді” та ст. 180 “Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді”.

До речі, у відпочиваючих на території школи юних кролевчан, правоохоронці перевіряли і законність управління ними транспортними засобами і порушень не виявили. Транпсорт зареєстрований, на нього є документи, а у водія – права. “Дана робота буде продовжуватися і надалі. Звертаюся до батьків нашої молоді, щоб вони провели виховні розмови зі своїми дітьми, щоб ті дотримувалися законів і правил, також варто звернути увагу на правила дорожнього руху, а особливо небезпечним є водіння у стані сп’яніння. Нехтування нашими пересторогами може дуже дорого коштувати, адже тисячі людей гинуть в ДТП і завдають шкоди іншим людям”, – зауважив Андрій Демченко. Роботу правоохоронців відмітили і мешканці будинків, що стоять поряд і подякували працівникам Кролевецького відділення поліції.

“Вже кілька тижнів увечері можна спокійно провітрити кімнату, не чути ні криків, ні гучної музики, ні постійного гудіння двигунів, поодинока молодь спокійно відпочиває у нашому дворі, але без “п’янки-гулянки”. Ніхто і не проти. Ми вдячні поліції за ті міри, що допомогли повернути спокій у наші двори”, – сказала мешканка будинку по площі Миру, 6 Катерина Михайлівна.

Джерело: 05453.com.ua