Вчора
3 червня
2 червня
1 червня
31 травня
30 травня
29 травня
26 травня
25 травня
24 травня
22 травня
20 травня
19 травня

У Кролевці знайшли чоловіка, який обікрав товариша

Спокусився зловмисник на мобільний телефон, який господар залишив без нагляду на столі в будинку.
Про крадіжку мобільного телефона в поліцію повідомив 41-річний житель Кролевця. Чоловік поділився з поліцейськими своїми підозрами, що гаджет міг поцупити його 34-річний приятель, котрий напередодні приходив у гості.
Правоохоронці швидко встановили місце знаходження ймовірного крадія. Той відразу зізнався у скоєному та добровільно видав мобільний телефон, який ховав у підсобному приміщенні.
Зловмисник розповів, що перебуваючи у гостях, із дозволу господаря, зайшов до будинку по цигарки. Там його увагу і привернув цей мобільний телефон, який лежав на столі поряд.
Зловмисник пояснює, що викрадений телефон хотів продати, а гроші витратити на особисті потреби.
Правоохоронці встановили, що чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів.
Поліцейські вилучили мобільний телефон та повернули його власнику. Відносно чоловіка у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».
За вчинене йому загрожує покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.
Відділ комунікації поліції Сумської області
4 листопада
3 листопада