12 квітня
11 квітня
10 квітня
9 квітня
6 квітня
5 квітня
3 квітня
2 квітня
30 березня
28 березня
27 березня
26 березня
25 березня
22 березня
18 березня
17 березня
14 березня
8 березня

У Лебедині був помічений військовий літак

Мешканці Лебедина, сьогодні, 17 серпня, могли стати свідками непересічної події. Військовий літак МіГ-29 проїхав вулицями Лебедина.

Його буксирували містом з ТОВ “КРУК” до меморіального комплексу по вулиці Сумській аби встановити як один із головних експонатів музею просто неба. Процедура передачі цього літака тривала вже кілька років та завершити всі бюрократичні деталі процесу демілітаризації цього об’єкту вдалося лише нещодавно. Окремі слова подяки виконавчий комітет Лебединської міської ради висловлює Валерію Чалому та колективу ТОВ “КРУК” за неоціненну допомогу та підтримку. Він зі своїми підлеглими взяли на себе всі питання, пов’язані з транспортуванням, ремонтом та фарбуванням літака, а також приклали немало зусиль аби цей об’єкт з’явився на своєму місці.

Церемонію поповнення експозиції музею просто неба по вулиці Сумській винищувачем МіГ-29 заплановано на 10:30, 24 серпня 2020 року, а всі охочі зможуть на власні очі зблизька подивитися на справжній військовий літак чи зробити пам’ятні фото.

 

 

МіГ-29 – багатоцільовий винищувач, що протягом вже кількох десятиліть перебуває на озброєнні багатьох країн світу, в тому числі й України.

Джерело: lebedynrada.gov.ua

4 листопада
3 листопада