Вчора
30 липня
28 липня
27 липня
26 липня
24 липня
23 липня
21 липня
20 липня
19 липня
17 липня
15 липня
14 липня

У Лебедині видурюють гроші під приводом перевірки вентиляції

В Лебедині активізувалися особи, які під виглядом перевіряючих вентиляційних каналів у будинках жителів міста просто заробляють на довірливих громадянах гроші. При цьому вони ще й посилаються на міськраду Лебедина, щоб громадяни не довго сумнівалися в тому платити чи ні.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав мер Лебедина Олександр Бакликов.

«Увага, шахраї! Шановні лебединці! Сьогодні до мене були неодноразові звернення про те, що містом блукають люди, які пропонуючи послуги з перевірки газових приладів та димоходів посилаються на міську раду та міського голову, роздають їм «інформаційні листки» (без печаток і підписів) начебто від адміністрації газового господарства, і вводячи людей в оману, беруть за ці послуги чималі гроші.

Скажу коротко: «Гоніть в шию!!!».
Жодних повноважень цим чи подібним особам ні я, ні міська рада не надавала, так само як і «адміністрація газового господарства». Це й не передбачено чинним законодавством.

Але ці дії порушують права споживача: Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Продавець(виробник) має забезпечити надання інформації в такому обсязі, щоб у покупця склалось чітке уявлення про властивості товару, правила користування, збереження його тощо.

А тут дають папірець (без підписів та печаток) і «платите гроші» невідомо за що … »

Мер також написав, що правоохоронні органи перевірять, що це за невідомі люди, передає shans.com.ua.

У коментарях деякі мешканці Лебедина написали, що вони таки довірилися невідомим і заплатили суми від 140 до 210 гривень.

До того ж, уважні громадяни звернули увагу на те, що інформація в папірцях, які роздають невідомі, написана не державною мовою, а російською.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

4 листопада
3 листопада