Вчора
27 листопада
25 листопада
24 листопада
23 листопада
21 листопада
19 листопада
18 листопада

У Лебединській лікарні відкрили відділення для хворих на COVID-19

Для лікування COVID-хворих було виділено корпус колишнього інфекційного відділення з окремим під’їздом для бригад медичної допомоги, входом і виходом

Суттєве збільшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію призвело до того, що м.Лебедин опинилось у «червоній» зоні небезпеки. У Сумах і Тростянці, куди до цього часу спрямовували лебединців на лікування, вже бракує місць для розміщення пацієнтів у лікарнях. Тому виникла потреба у власному такому відділенні. Попри те, що 80% хворих на коронавірус SARS-Cov-2 переносять хворобу легко, дехто навіть безсимптомно, медики кажуть, що останнім часом побільшало хворих саме з тяжким перебігом захворювання. Таким людям потрібна госпіталізація та спеціальне обладнання, зокрема, апарати штучної вентиляції легень і кисневі концентратори.

Ковідне відділення на 25 ліжок достатньо укомплектоване медичним персоналом. У ньому провели модернізацію наявного кисневого забезпечення. У наявності 9 діючих кисневих концентраторів.
КНП «Лебединська центральна районна лікарня імені лікаря К.О.Зільберника» підписаний відповідний пакет документів з Національною службою охорони здоров’я України для отримання державних коштів за надання медичних послуг хворим на коронавірус SARS-Cov-2.

4 листопада
3 листопада